Çadır Branda Tente Sistemleri İmalatı Toptan ve Perakende Satışı Bölge Bayii

                                                     

           www.tentecadirbranda.com

Otomatik kepenk üretimi ve montajı ülkemizde son yıllarda oldukça rağbet gören bir koruma ve önleme mekanizmasıdır. Otomatik kepenk faydaları ise adından da anlaşılacağı üzere mağazanızı, iş yerinizi size hiçbir zahmet vermeden bir düğmeye basarak kontrol edebileceğiniz bir sistemdir. Eskiden kullanılan kepenk sistemleri kapatması ve açması iş yeri sahibi ve çalışanına oldukça büyük eziyet olmasına karşın otomatik kepenkler bu anlamda büyük bir kolaylık sağlamaktadır.
Otomatik kepenk kurulumu ve montajı işinin ehli ellerde yapıldığı zaman son derece basittir. Fakat işinin acemisi tarafından yapılır ise hem kurulumu hem de kullanımı problem çıkarabilmektedir. İyi bir şekilde üretilmiş ve monte edilmiş bir otomatik kepenk sistemi son derece basit ve sağlam bir şekilde kullanılabilmektedir. Uzun yıllar da hiçbir sorun çıkarmadan kullanılır.
Otomatik kepenk faydaları saymakla bitmez bir diğer önemli yararı da kullanıldığı bina ile estetik uyumu üst seviyede olabilmektedir. Farklı desen ve renklerde üretim avantajı onun bina ile uyumu da en üst seviyeye çıkarmaktadır. Bazı dükkanlar vardır oldukça güzel görünümlü bir binada yer almakta ve iş yeri açıkken oldukça güzel bir görünüme sahiptir. Ama mesai bitip de işyeri kepenklerini kapattığında bütün güzelliği yok olduğu gibi binanın geneli içerisinde de çirkinliği ile göze batabilmektedir.
Jokerdoor firmasının üretmiş olduğu otomatik kepenk faydalarından bir diğeri de sadece hırsızlığa karşı değil dışardaki hava, su gibi aşındırıcı ve yıpratıcı etkilere karşı da tam koruma sağlamaktadır. Eski sistem veya iyi monte edilmemiş kepenk sistemleri bu anlamda büyük bir zafiyet göstermektedir.
Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi otomatik kepenk faydaları saymakla bitmez. Ama en önemli özelliği sabah iş yerinizi bir düğmeye basarak açmak akşamda bir düğmeye basarak kapatmak konforu hiçbir şeye değişilmez.

 

 

tente

çadır 1

bahçe filesi

OTO PARK FİLESİ

 

180 Grm Branda  170 Grm Branda  160 Grm Branda  Polyester Ürünü  230 Grm Branda

 
  Copyright www.tentecadirbranda.com Tüm Hakları Saklıdır. 2011-2018                                                           Tentecadirbranda.com