Çadır Branda Tente Sistemleri İmalatı Toptan ve Perakende Satışı Bölge Bayii

                                                     

           www.tentecadirbranda.com

 

Büyük şehirlerde park yeri bulmanın zorluğu yadsınamaz bir gerçek durumundadır. Üstelik hava kirliliği ve özellikle kış aylarındaki yağışların beraberinde getirdiği en temel sonuçların başında otomobillerin her yerindeki çamur ve lekeler gelir. İşte bu yüzden yollar, yılın önemli bir kısmını yağışlı geçiren Türkiye’de pek bir bakımsız otomobillerle doludur. Yaz ayları ise güneşin etkisiyle otomobillerin renkleri açısından risk dönemidir adeta.

Güneş ışınları, özellikle koyu renkteki araçların üzerindeki boyalarda yüzeysel açılmaya, deformasyona neden olur. Güneş, bu istenmeyen etkiyi sinsice ve geri dönüşü bir hayli pahalı şekilde gerçekleştirir. Yaz veya kış, yılın her dönemi için kullanılabilen oto branda ise daha temiz ve her zaman en güzel renge sahip otomobiller için en etkili çözümler arasında yer alır. Ayrıca kullanımı son derece kolaydır.

Pratik kullanımı ile hangi büyüklükte olursa olsun her marka otomobilin üzerine saniyeler içinde geçirilebilen oto branda, bu şekilde araçlar için dış etkenlere karşı mükemmel bir koruma yapısı oluşturur. Dayanıklı malzemesi ile uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanım için dizayn edilen oto branda; yağmur, çamur, güneş ya da diğer otomobillerin istenmeyen etkilerine karşı güven veren bir çözümdür.

Oto branda, sadece temizlik açısından değil, dikkatsiz sürücülerin özellikle park sırasında ön ve arka kısımlarda meydana getireceği kılcal boya çizilmelerine karşı da otomobili korur. Çok yönlü, güvenli ve bütçe dostu bu ‘olmazsa olmaz’ otomobil ekipmanını satın alabilir, otomobilinizi daha temiz ve şık bir görünümle kullanmanın keyfini uzun yıllar sürdürebilirsiniz.

 

 

tente

çadır 1

bahçe filesi

OTO PARK FİLESİ

 

180 Grm Branda  170 Grm Branda  160 Grm Branda  Polyester Ürünü  230 Grm Branda

 
  Copyright www.tentecadirbranda.com Tüm Hakları Saklıdır. 2011-2018                                                           Tentecadirbranda.com